حفظ حریم خصوصی
کاربر گرامی،
به سایت شرکت مهندسی بازرگانی راه سوم پارسیان خوش آمدید!


شرکت مهندسی بازرگانی راه سوم پارسیان، یکی از شرکت های فعال در حوزه بازاریابی شبکه ای می باشد و این سایت متعلق به این شرکت است که مطالب آن تحت عنوان " پرشین وی" ارائه شده است.

پرشین وی، مفتخر است یک تعامل تجاری با شما در بستر اینترنت فراهم نموده است و در این بخش اعلام خواهد داشت که به حفظ و نگهداری از حریم خصوصی شما متعهد است.

به اطلاع شما می رساند که نحوه ی استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از شما که در سایت پرشین وی فعال خواهید بود و یا بازدید می نمایید، چگونه خواهد بود ویا اینکه آیا اطلاعات شما فاش می شود؟!

در نهایت، شرح داده خواهد شد هنگامی که شما پرشین وی را جهت استفاده انتخاب نموده اید چه توانمندی دراین خصوص دارد و چگونه محرمانگی را اعمال می نماید.
اطلاعاتی که در سایت پرشین وی جمع آوری می شود و نحوه ی استفاده از این اطلاعات به دو دسته ذیل انجام می پذیرد:

 

 اطلاعات شناسایی اشخاص
این اطلاعات شامل اطلاعاتی هستند که به پرشین وی اجازه می دهد که شخص شما را شناسایی نمایید اینکه شما چه کسی هستید؟ و نیز اینکه موارد خاص شخص شما را به جهت مخاطب، شناسایی نمایید که شامل موارد ذیل می باشد:

1.1    بازدید کننده
ممکن است زمانی که شما از سایت بازدید می کنید از شما درخواست شود یکسری مشخصات شخصی تان (مانند نام، آدرس، آدرس پست الکترونیک، شماره تلفن وغیره) را وارد نمایید تا ثبت شود که هدف از آن اینست که در صورت لزوم پرشین وی بتواند با شما تماس بگیرد. این اطلاعات در یک رکورد خاص ثبت و نگهداری می شوند تا تماس حاصل شده و خدمات بهتری برای شما ارائه گردد ویا رویداد خاصی را به اطلاع شما برساند.

 

1.2    مشتری
شما برای اینکه بتوانید فعالیت تجاری تان را با پرشین وی شروع نمایید می بایست در سایت ثبت نام انجام دهید، بنابراین در هنگام ثبت نام بخشی از اطلاعات شخصی تان را می بایست به ثبت برسانید تا ازاین طریق بتوانید به اطلاعات محصولات و خدمات پرشین وی دسترسی یابید.

این اطلاعات شخصی بصورت امن ذخیره شده و ممکن است در شرایط خاص (قضایی و ارگان امنیتی) در اختیار قرارداده شود.

شما یک شماره شناسایی اختصاصی خواهید داشت و می توانید جهت دسترسی به اطلاعات سایت و اطلاعات تماس با وارد نمودن نام کاربری و رمزعبور، به آنها دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است طبق قوانین پرشین وی برخی اطلاعات شما توسط خود شما قابل ویرایش خواهد بود و برخی دیگر، از موارد خاص که برای شما قابل ویرایش نمی باشد، می بایست با پرشین وی طی درخواستی مکاتبه گردد.

در این خصوص می توانید به قسمت "تماس با ما" مراجعه فرمایید.

 

1.3    نماینده فروش
بخشی از اطلاعات شما زمانی از شما درخواست می گردد که تمایل دارید نوع فعالیت تان، با پرشین وی بصورت نماینده فروش مشخص گردد، که در هنگام این درخواست، از شما اطلاعاتی همچون شماره حساب، اسکن کارت ملی، قرارداد و غیره خواسته می شود.

این اطلاعات بصورت امن نگهداری و طبق شرایط خاص (قضایی و ارگان امنیتی) در اختیار قرار داده می شود.

هدف از دریافت این اطلاعات بخش قرارداد فی مابین و واریز پورسانت می باشد.

 

1.4    نوع پرداخت
بخشی دیگر از اطلاعات دریافتی نوع پرداخت شما در هنگام خرید محصولات می باشد همچون فیش بانکی، کارت به کارت، دستگاه کارت خوان، پرداخت اینترنتی و غیره. این اطلاعات جهت سهولت در نحوه ی پرداخت شماست و جهت پیگیری نحوه ی پرداخت شما در صورت بروز مشکل بوده و جنبه آماری دارد.

این چگونگی پرداخت محرمانه بوده و طبق شرایط خاص (قضایی وارگان امنیتی) در اختیار قرار داده می شود.

 

1.5    نظر سنجی، جشنواره، جوایز
ممکن است شما جهت شرکت در نظر سنجی و جشنواره پرشین وی، اطلاعات شخصی تان را در سایت وارد نموده اید، این اطلاعات جهت بهبود ارائه محصولات و خدمات، پرشین وی می باشد.

همچنین، این اطلاعات جهت ارسال خبرنامه، اطلاعات بازاریابی و تبلیغات استفاده می شود (گرچه ممکن است شما از دریافت آنها خودداری نموده ویا غیرفعال نمایید). 

 

1.6    اطلاعات پزشکی
ممکن است شما بطور داووطلبانه در برنامه های بهداشتی پرشین وی شرکت نمایید و یا جهت بررسی و پیگیری درخواست شما از پرشین وی، از شما درخواست ارسال اطلاعات " ارزیابی مخاطره سلامت" یا (HRA (Health Risk Assessment شود که این اطلاعات شامل اطلاعات بهداشت تغذیه، سبک زندگی، سوابق پزشکی شما، سوابق موروثی وغیره می باشد.

این اطلاعات برای ارائه بهترین محصولات و خدمات می باشد و به هیچ عنوان برای شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود مگراینکه پرشین وی، از شما مجوز کتبی داشته باشد. 

 

مجموع اطلاعات
این اطلاعات شامل اطلاعاتی هستند که بطور خودکار می توان از طریق آنها، شما مورد شناسایی قرار گیرید شامل، آدرس وب سایت (URL) که از طریق آن به سایت پرشین وی متصل شده اید، پروتکل های اتصال به اینترنت (IP)، آدرسی که شما از آن به وب سایت متصل می شوید (نوع سیستم عامل، نوع مرورگر، کشور و غیره).

این اطلاعات توسط پرشین وی جهت نظارت بر سطح فعالیت در وب سایت پرشین وی، ارزیابی و اثر بخشی آن، بهبود و ارتقاء محتوای سایت به منظور سهولت و لذت بخش بودن بازدید شما از وب سایت پرشین وی، انجام می پذیرد.

 

 
به اشتراک گذاری اطلاعات
مواردی که در بخش حریم خصوصی مطرح شده است قابل فروش و تجارت نبوده و در پایگاه داده، پرشین وی حفظ و نگهداری می شود. 

 
1.    اطلاعات تیم ها
در صورتیکه شما به خانواده پرشین وی پیوستید، به شما مشاوره و اطلاعاتی از تیمی که در آن وارد شده اید، ارائه می شود تا بدین وسیله با بالاسری ها و هم تیمی ها آشنا گردید.

همچنین، ممکن است اطلاعات تماسی شما در اختیار بالاسری های شما جهت شناسایی شما و حمایت از شما قرار گیرد.

آنها (بالاسری ها) متعهد هستند که این اطلاعات تماسی را به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهند و موظف اند این بیانیه حریم خصوصی را رعایت نمایند.

همچنین، ممکن است بنا بردرخواست بالاسری های شما، از میزان خرید و پورسانت شما گزارشاتی برای بالاسری ها ارسال شود که جهت حمایت شما توسط بالاسری ها می باشد و اشتراک گذاری این اطلاعات بین بالاسری ها می تواند صورت پذیرد اما در مورد شخص ثالث آنها اجازه اشتراک به هیچ عنوان را نخواهند داشت.

2.    اطلاعات مشتری
زمانی که شما مشتری پرشین وی هستید، جهت ارائه بهترین خدمات به شما، ممکن است، برخی از اطلاعات شخصی شامل میزان خرید (مشتریان ترجیحی و نمایندگان فروش)، جزئیات سفارش، نوع پرداخت، میزان تحصیلات، جنسیت، سن، استان، شهر، منطقه پستی، نوع ارسال جهت ارائه گزارشات آماری مورد استفاده قرار گرفته و به اشتراک گذاشته شود، این درصورتی انجام می پذیرد که شما به پرشین وی اجازه آن را داده باشید.

3.    اطلاعات شرکت پرشین وی و شرکت های وابسته
پرشین وی، ممکن است اطلاعات شناسایی اشخاص را با سایر سازمان های وابسته و شرکای پرشین وی و نیز سازمان های مرتبط دولتی همچون وزارت صنعت، معدن، تجارت بصورت آنلاین به تبادل بپردازد که این شرکت ها و سازمان ها نیز لازم است این شرایط حریم خصوصی را رعایت نمایند.

پرشین وی، معتقد است در کنار آزادی منطقی می بایست برای حمایت از حقوق، اموال و ایمنی پرشین وی و دیگران، شرایطی جهت استفاده از خدماتش اعلام نموده، که در صورت پذیریش از طرف مقابل به فعالیت مشترک فی مابین اقدام نماید.

این امر بدین منظور است که پرشین وی بتواند در مراجع قضایی پاسخگو باشد. 

 
مجوز از شما
اجازه ی شما جهت به اشتراک گذاری اطلاعات جمع آوری شناسایی شما، از جانب پرشین وی محفوظ بوده و پرشین وی به شما اطمینان می دهد اشتراک گذاری این اطلاعات با مجوز شما می باشد.

 

دسترسی و اصلاح اطلاعات شما
پرشین وی، کلیه اقدامات لازم جهت اینکه شما اطمینان حاصل نمایید که اطلاعات جمع آوری شده بر روی سایت دقیق، کامل و قابل اعتماد است را، در نظر گرفته است.

در صورتی که شما نیاز داشته باشید که اطلاعات شخصی تان را اصلاح، تکمیل و یا بروز رسانی نمایید، می توانید از طریق راهنمای سایت و یا راه های ارتباطی که در بخش " تماس با ما" اعلام شده است، اقدام نمایید.

 

حفاظت از اطلاعات شما
پرشین وی، کلیه اقدامات و روش های لازم جهت محافظت از اطلاعات وارده توسط شما وجلوگیری از دست رفتن، سوء استفاده و دسترسی های غیر مجاز در سایت را انجام داده است.

همچنین، پرشین وی از فرایندهای فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی جهت حفاظت و امنیت اطلاعات شما بهره گرفته است.

لازم به ذکر است، توصیه های امنیتی پرشین وی را جهت محافظت از نام کاربری و رمزعبور تان جدی گرفته و جهت جلوگیری از سوء استفاده و دسترسی های غیر مجاز در فواصل مختلف زمانی رمز عبور جایگاه تان را تغییر دهید، چراکه شما تنها مسئول آن خواهید بود وهویت کاربری شما توسط پرشین وی از طریق نام کاربری و رمز عبور تعیین شده، مورد تصدیق قرار می گیرد.

 

استفاده از کوکی ها در سایت
کوکی (cookie) یک قطعه اطلاعات (یک فایل متنی) است که، سرور بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره کرده و در مراجعات کاربر به همان سایت، از آن اطلاعات برای شناسایی وی استفاده می کند.

این اطلاعات معمولا راجع به شناسه کاربری، رمز عبور، تنظیمات یک کاربر بر روی سایت و … می باشد.

زمانی که کاربر به وسیله کامپیوتر خود همان سایت را باز می کند، مرورگر اطلاعات کوکی ها را به سرور ارسال می کند. 

کوکی ها نیز در پرشین وی فعال هستند و این کوکی ها توانایی ارائه اطلاعات شناسایی شما در سایت پرشین وی از جمله کشور، کدهای زبان، سبد خرید، سفارش و توابع مرورگرها را دارد.

پرشین وی می بایست جهت احراز هویتی و شناسایی ثبت شده کاربران در سایت از کوکی ها استفاده نماید. در عین حال، پرشین وی از طریق این کوکی ها بر فعالیت شما در وب های دیگر نظارت نخواهد داشت.

 
استفاده از ابزار تبلیغات
پرشین وی، ممکن است تبلیغات شرکای تجاری و خدمات همکارانش را بصورت لینک در سایت قراردهد و بالعکس. علاوه بر آن ممکن است پرشین وی، از رسانه های دیگر و مراکز تحقیقاتی برای استفاده تبلیغاتی در وب سایت های دیگر استفاده نماید.

 
سلب مسئولیت، شرایط استفاده از سایت های دیگر 
ممکن است، در وب سایت پرشین وی لینک آدرس سایت های دیگر وجود داشته باشد، که این لینک ها تنها جهت کسب اطلاعات و راحتی شما جهت خرید کالاهای دیگر و یا خدمات مختلف دیگر از خدمات خصوصی و دولتی می باشد.

زمانی که شما از آن لینک ها وارد آن سایت ها می شوید پرشین وی مسئولیتی در برابر شیوه های شرایط استفاده از آن وب سایت ها و بیانیه حریم خصوصی متعلق به آنها را نداشته و نمی تواند کنترلی برآنها داشته باشد.