راهنمای سایت

 

۱- با اضافه کردن محصولات مورد نیاز خود به سبد کالایی و کلیک دکمه «سبد کالا» در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی وارد فروشگاه الکترونیکی شده و اقلامی که به سبد خرید خود اضافه کردید را چک نمائید.

سپس با کلیک دکمه «خرید خود را نهایی کنید» وارد مرحله بعد می شویم.


 

 ۲. در این مرحله اطلاعات گیرنده بسته سفارشی را چک می کنید.

لازم به ذکر است در حالت عمومی اطلاعات شخصی شما که در جایگاه ثبت شده در این بخش نمایش داده می شود. در صورتی که بسته سفارش شما می بایست برای شخص دیگری ارسال گردد می توانید مشخصات شخص مورد نظر را در فیلد های این صفحه کامل کرده تا محصول مستقیم به دست ایشان برسد.

دکمه «مرحله بعدی» را زده و وارد صفحه نحوه ارسال می شویم.


 

۳. در این قسمت با انتخاب نحوه ارسال بسته سفارش با زدن دکمه «اتمام خرید و ارسال» وارد مرحله بعد می شویم. 

Purchase guide

۴. در این مرحله با چک کردن نهایی تمامی مشخصات فاکتور اعم از اطلاعات گیرنده سفارش و تعداد درخواستی محصولات انتخابی و مبلغ نهایی سفارش خود را تکمیل و جهت پرداخت مبلغ فاکتور و ثبت فاکتور در جایگاه شما با انتخاب «پرداخت از درگاه بانک ملت» می توانید مبلغ سفارش را به وسیله کارت های عضو شتاب و از طریقه سامانه پرداخت اینترنتی بانک ملت به صورت اینترنتی ( آنلاین) پرداخت نمائید. وارد درگاه بانک ملت شوید و خرید خود را نهایی کنید. 


 ۵ . با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و پرداخت مبلغ فاکتور سفارش خود را تکمیل نمائید.

 

 

۶. بعد از تکمیل سفارش، پیغام موفقیت آمیز بودن خرید را مشاهده میکنید و شماره خرید و کد تراکنش در سایت به شما نمایشداده خواهد شد.

 

 

۷. همچنین پس از اتمام مراحل خرید و نهایی شدن پرداخت SMS پرداخت ثبت شدن بسته سفارشی خود را دریافت خواهید کرد.کلیه سفارشات شما عزیزان بر اساس دسته بندی ذیل، نحوه ارسال آن به صورت پیشتاز یا سفارشی متمایز و ارسال هر بسته با هر وزنی به هر کدام از شهرهای ایران تنها با هزینه ۳۰۰۰ تومان ارسال می گردد.

موارد شامل پست پیشتار:
👈 سفارشات شامل محصولات فرای اُل از 3 عدد به بالا 
👈 سفارشات شامل بیشتر از 5 قلم (تنوع اقلام
👈 سفارشات شامل محصول کومبوچا
👈 سفارشات شامل پک مانند پک ستاره دار یا پک های چندتایی( به غیر از پک 5 عددی روغن شش میل فرای اُل و پک ادکلن)

موارد شامل پست سفارشی:
👈 سفارشات شامل کمتر از 5 قلم (تنوع اقلام)
 
👈 سفارشات دارای محصولات فرای ال کمتر از 3 عدد