شرایط استفاده از خدمات سایت
 شرایط استفاده

1.   به محض استفاده از سایت یا پذیرش عضویت شما در سایت پرشین وی، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ ها را رعایت کنید.
2.   طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تنها افرادی که به سن قانونی 18 سال تمام رسیده باشند می توانند در فعالیت های تجاری شرکت نمایند.
3.    شما جهت فعالیت در سایت و خرید محصولات می بایست در سایت ثبت نام نمایید.
4.   پرشین وی هیچگونه نمایندگی فروش رسمی ندارد و نماینده فروش آن شامل افراد (در حال حاضر کشور ایران و برخی اتباع مقیم) که تحت عنوان " بازاریاب" در سایت عضو هستند و کد بازاریابی و یا اصطلاحاً " کد واحد" دارند، می باشد.
5.     هریک از نمایندگان فروش با بارگذاری عکس می توانند از کارت بازاریابی نسخه چاپی تهیه نمایند که  تنها جهت احراز هویت و شناسایی مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ جنبه قانونی دیگر ندارد.
6.   محصولات پرشین وی، در انحصار این شرکت بوده و شما موظف هستید برای تهیه هریک از محصولات از طریق ثبت نام در سایت اقدام نمایید. 
7.    شما موظف هستید از سایت طبق قوانین استفاده نموده و ازهرگونه رفتار و عملکرد خلاف قوانین پرهیز نمایید. در صورت مشاهده تخلف، شما تنها مسئول خواهید بود و تابع تصمیم پرشین وی در مورد تخلف تان می باشید.
8.    شما متعهد می گردید از هر گونه رفتار و عملکردی که موجب اختلال در فعالیت، خرابکاری و نفوذ (هک) به وب سایت و شبکه های زیر ساخت پرشین وی گردد، خودداری نمایید و در صورتی که چنین فعالیتی صورت گیرد، پرشین وی می تواند نسبت به آن اقدام حقوقی نموده و درخواست خسارت نماید.
9.    شما متعهد می گردید از انجام هر گونه رفتار زشت، توهین، تهدید، افترا آمیز، بی حرمتی و غیره پرهیز نموده ونیز از ارسال موارد غیر اخلاقی خودداری نمایید و مسئول عواقب ناشی از انجام آن هستید.
10.    شما متعهد هستید شرایط حریم خصوصی را رعایت نمایید .که شرح آن در قسمت حریم خصوصی سایت می توانید ملاحظه نمایید.
11.    از آنجا که نام کاربری و رمز عبور شما مخصوص شماست و از این طریق در سایت، هویت شما تصدیق می گردد، مسئولیت حفظ و نگهداری آن ها تنها بر عهده ی شما می باشد و می بایست مسائل امنیتی و تغییر رمز عبور در زمان های مختلف را انجام داده تا از دسترسی غیر مجاز به صفحه شخصی شما در سایت پرشین وی جلوگیری شود.

 

حفظ حریم خصوصی و مالکیت معنوی
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، آرم ها، علائم تجاری، گرافیک، لباس، تصاویر، خدمات و کلاً همه ی موارد که متعلق به سایت پرشین وی می‌باشد را، هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی از پرشین وی اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.شرایط سلب مسئولیت
1.    وب سایت کنونی، سایت پرشین وی می باشد و پرشین وی هیچ وب سایت دیگر ،وب سایت های زیر مجموعه، وبلاگ، صفحات شبکه اجتماعی و غیره ندارد و در صورت هریک از موارد اعلام شده، در این وب سایت اعلام خواهد نمود. همچنین، هیچ مسئولیت در برابر موارد جعلی نخواهد داشت.
2.    در صورت بروز مشکل در ارائه خدمات از طریق راه های ارتباطی در سایت اطلاع رسانی می گردد و پرشین وی مسئول اختلال خدمات از طرف سازمان ها و نهادهای زیرساخت ( مخابرات، بانک ها، حمل و نقل و ...) نمی باشد.
3.    راه های ارتباطی (آدرس دفاتر، تلفن ها، شماره های پیامک، پست های الکترونیک و غیره) پرشین وی در سایت اعلام شده است و نمایندگان فروش پرشین وی نیز با کارت بازاریابی قابل شناسایی هستند، پرشین وی مسئول موارد ویا افراد جعلی نمی باشد، لطفاً در ارتباط با موارد اعلام شده دقت نمایید زیرا در صورت بروز زیان، تنها شما مسئول هستید. شما می توانید موارد مشکوک را به پرشین وی اعلام نمایید.
4.    شما موظف هستید در هنگام ثبت نام در سایت تمامی اطلاعات درخواستی (چه مورد ستاره دار چه بدون ستاره) را بطور صحیح وارد نمایید و در صورت ورود عمدی ویا سهوی اطلاعات، پرشین وی هیچ مسئولیتی را نداشته و تنها شما مسئول عواقب آن خواهید بود.
5.    ممکن است، سایت پرشین وی برای کسب اطلاعات و راحتی شما، ویا معرفی کالا و خدمات، همکاران، سازمان و نهادهای مرتبط لینک هایی را در سایت قرارداده باشد، لذا مسائل شرایط استفاده از آن سایت ها و امنیت آنها بر عهده ی آن سایت ها بوده و پرشین وی هیچ مسئولیتی در مورد آن ها نخواهد داشت.
6.    پرشین وی در قبال محصولات مورد ادعا و جعلی مسئول هیچگونه ضرر و زیان نمی باشد.

 


شرایط پذیرش مسئولیت
1.    در محصولات و خدمات، شما می توانید از طریق پست الکترونیک ارائه شده در سایت پرشین وی و تلفن های تماس در ارتباط باشید. در صورت بروز مشکل، بررسی و صحت مورد انجام خواهد شد لذا، پرشین وی مسئولیت ضرر و زیان را  بعهده خواهد گرفت.
2.    اگر در محصولات خرابی و یا مشکلی وجود داشته باشد، شما می توانید تا "یک هفته کاری" به پرشین وی ارجاع و اعلام نمایید تا بررسی شود.ضمانت ها
کلیه محصولات داخلی پرشین وی دارای آرم وزارت بهداشت و کلیه محصولات وارداتی پرشین وی دارای " آرم اصالت کالا " هستند.

 

محرمانگی
کلیه اطلاعات وارد شده توسط کاربران از طرف پرشین وی محرمانه تلقی می شود و در اختیار هیچ فرد ویا سازمانی قرار نخواهد گرفت، مگر اینکه از طرف قوه قضائیه ویا سازمان های امنیتی به دلیل جرم فرد، در اختیار نهاد مذکور قرار خواهد گرفت.