عصرانه فیروزه ای

عصرانه ی فیروزه ای برای اولین بار توسط "پرشین وی" برنامه ریزی و اجرا شده است، این برنامه یک فصل جدید و یک اتفاق نو است که اثرش نه فقط در سبک تجارت ما بلکه در زندگی روزمره ی افراد هم می تواند اثر پررنگ و زیبایی داشته باشد.

عصرانه فیروزه ای، یک مراسم خودمانی و صمیمی است که می تواند خالق اتفاق های بزرگی در زندگی شما و اطرافیان تان باشد. ماموریت عصرانه ی فیروزه ای، حضور در زندگی روزمره ی است و هدفش ایجاد بستری برای فرهنگ سازی، همسو کردن اهداف و نگرش ها ، آموزش و حضور به هم رساندن عموم مردم برای تغییر سبک سلامت زندگی شان است، عصرانه فیروزه ای نقطه ای است که فارغ از سبک تجارت مان می توانیم به انسان ها خدماتی رایگان توام با عشق ارائه کنیم ، زیرا ما هدفمان بزرگ تر و ارزشمند تر از فروش یک یا چند محصول است، می خواهیم همچون سالیان گذشته افراد را به دور از تجمل گرایی با کمترین هزینه ها دور هم جمع کنیم تا دریابند برای دیدار هم نیازی به مراسم های پر هزینه و مجلل ندارند، در دورهمی هایشان بیشتر از خودشان و سبک زندگی یشان در جهت سلامت صحبت کنند به جای صحبت کردن درخصوص مواردی که ممکن است حتی کدورت هم ایجاد کند! با افراد هم نگرش و هم تفکر خودشان آشنا شوند و دوستان بیشتری پیدا کنند و در کنار همه این ها بتوانند کار و کسب خودمانی و ساده ای هم برای خودشان راه بیاندازند و یا نیازهایشان را از یک سبد کالای سالم، هدفمند و مقرون به صرفه تهیه کنند.

شرکت "پرشین وی" در نظر دارد برای آموزش و کمک به یاد گیری این طرح هر ماه شرایطی را تعیین کرده و با توجه به آن شرایط امکاناتی را در اختیار برخی نمایندگان مستقل فروش قرار دهند. همچنین برای حمایت از این طرح پک هایی را در سبد محصولات خود طراحی کرده است به نام پک شانس که نمایندگان بتوانند از امتیازات این پک ها در مراسم خود استفاده کنند. این افراد می توانند با توجه به رده و حجم فروش سازمان اشان یکی از پلن ها را انتخاب کرده و درخواست برگزاری مراسم عصرانه فیروزه ای را برای شرکت ارسال نمایند. و پس از برگزاری مراسم توسط شرکت به حداقل تعهدات خود برای برگزاری مراسم عصرانه فیروزه ای به صورت شخصی عمل کنند.

Persianway Party Plan

 

  • اهداف و دستاورد های عصرانه فیروزه ای
  • قوانین عصرانه فیروزه ای
  • فرم مشاوره
  • فرم لیست سفارش گیری
  •