قوانین عمومی
از این پس مطالب سایت شرکت مهندسی بازرگانی راه سوم پارسیان تحت عنوان "پرشین وی" (Persian Way) ارائه می‌شود.
  ورود کاربران به وب‏ سایت پرشین وی و یا هنگام استفاده از سایت و سایر خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ ‏ها و خدمات پرشین وی است.
بنا بر صلاحدید، موارد بروز رسانی می‌تواند در هر زمانی صورت پذیرد و ملاک آن بر اساس بازدید مرتب و اطلاع یافتن شما از تغییرات سایت و پذیریش آنها است. همچنین نسخه آخرین بروز رسانی در پایین موارد ذکر می‌شود.
 شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 جهت اطلاع از صحت اطلاعات انتقال داده شده به شما، محصولات، قوانین، فعالیت‌ها، انتقادات، پیشنهادات و غیره می‌توانید با ما از طریق تلفن‌ های تماس و پست الکترونیک و یا گفتگوی آنلاین و تالار گفتگو در ارتباط باشید. برای این موضوع بخش "تماس با ما" مراجعه فرمایید. 
پرشین وی به حقوق دیگران احترام می‌گذارد و این انتظار را از همگی، بالاخص خانواده پرشین وی دارد. بنابراین در صورت انتقاد نسبت به مطالب سایت، قوانین آن، پرسنل، نمایندگان و غیره می‌توانید با بخش "بازرسی" در ارتباط باشید که مطمئناً بررسی و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد. لازم به ذکر است، در صورت نقض حقوق، پرشین وی با توجه به بررسی و مشخص شدن موارد تخلف، طبق قوانین حقوقی و قوانین اعلام شده برخورد خواهد کرد.
قوانین خاصی در سایت وجود دارد که فعالیت شما در سایت پرشین وی وابسته به پذیرش آنها است که در بخش "قوانین و مقررات" سایت می‌ توانید ملاحظه فرمایید. این قوانین مشمول قوانین ابلاغ شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند.
کلیه اصول و رویه ‏‌های پرشین وی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران (فهرست مصادیق محتوای مجرمانه)، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌ کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ ها و سرویس‏‌ های پرشین وی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.