کلینیک کافه

 

 

"کلینیک کافه""پرشین وی" که یک کلینیک توانمند و خلاق در زمینه سلامت است با هدف تامین سلامت جسمی، روحی و تغییر سبک زندگی سالم در تمام سرزمین پرشین مجموعه ای بی نظیر؛ جهت خدمت رسانی در زمینه ارتقا فرهنگ سلامت، سبک زندگی سالم، بهبود فرهنگ مصرف این مجموعه خواسته و توانسته است فصل جدیدی را برای دوستداران صنعت نتورک مارکتینگ و علاقه مندان به مصرف محصولات این صنعت فراهم آورد.

کلینیک کافه "پرشین وی" در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ در اولین "عصرانه فیروزه ای" با حضور جمعی از نمایندگان ارشد، ممتاز و مهمانان محترم ایشان افتتاح گردید.

در این مراسم پس از سخنرانی در مورد تغییر سبک زندگی و ارتقای فرهنگ سلامت، توضیحاتی در خصوص خدمات تنها کلینیک کافه ایران ارائه شد که، مهمانان پس از شنیدن این توضیحات و استفاده از خدماتی آنالیز پوست توسط دستگاه اسکنر، رضایت و شادی خود را در خصوص شناخت مجموعه ای استاندارد و خلاق ابراز نموده و همگی بر این باور بودند که نیاز چنین مجموعه ای در ایران بسیار ضروری و قابل توجه می باشد. امروز مجموعه "پرشین وی"، به خود می بالد که علاوه بر تامین رضایت مشتریان می تواند انگیزه ای عمیق و جدی باشد، برای همراهی و یاری مردم سرزمین مان نسبت به موضوع فرهنگ سازی سلامت و تغییر سبک زندگی. میتوان فعالیتهای کلینیک کافه را به دو گروه زیر تقسیم کرد:

۱. فعالیتهای خدماتی که با هدف آشنایی با محصولات سلامت شرکت انجام میشود.

۲. فعالیتهای مرتبط با فروش محصولات که به دنبال ارائه خدمات اتفاق میافتد.

هدف این است که در کلینیک کافه، نمایندگان با ارائه مشاورههای خوب و صحیح و ارائه خدمات کلینیکال درحوزه سلامت، پوست و مو ، تغذیه و بهداشت فردی، به مشتریان بالقوه و بالفعل شرکت "پرشین وی"، آنها را به مشتریان ثابت و وفادار تبدیل نمایند. جهت استفاده از امکانات کلینیک کافه، لازم است تا شخص قبلا عمل رزرو را انجام دهد.

Clinic Cafe