کیفیت و اصالت

خریدار هوشمند همواره به دنبال خرید کالای اصل و با کیفیت است، چرا که کالاهای تولید شده توسط کمپانی های معتبر و بزرگ که دارای واحدهای تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه می باشند، از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند.

از طرف دیگر کالای شرکت بازاریابی شبکه ای می بایست تنها با برند خود شرکت و از طریق سایت رسمی شرکت ارائه گردد و فروش محصولات تنها در انحصار نمایندگان فروش آن شرکت به دست مصرف کننده نهایی برسد. ما به این خواسته مشتریان و نماینده های فروش خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را که صرفا به سفارش شرکت پرشین وی که تولید آن محصولات تنها از طریق شرکت‌های تولیدکننده معتبر ایرانی صورت گرفته و قرارداد فیمابین پرشین وی و شرکت های تولید کننده به صورت تولید انحصاری با این شرکت می باشد این محصولات با کیفیت ایرانی را با نام های تجاری (سلوکس، هپیکس، کاورگرین) در سبد کالای پرشین وی در اختیار شما عزیزان قرار داده است و انحصاری بودن تمامی محصولات تضمینی بر اصالت تمامی محصولات پرشین وی می باشد.

پرشین وی تنها با شرکت‌های تولیدکننده معتبر ایرانی و خارجی که به صورت انحصاری با این شرکت همکاری می‌کند و مشتریان می‌توانند مطمئن باشند اصالت کالاهایی که در وب‌سایت پرشین وی می‌بینند از پیش با دقت بررسی شده و قرار گرفتن آنها در وب‌سایت به منزله‌ تضمین اصل بودن محصولات است. از آنجایی که رضایت مشتریان برای ما در اولویت امور قرار دارد در صورت داشتن هرگونه تردید در کیفیت محصولات، برگشت کالا امکان پذیر خواهد بود.

Quality and originality